SMM для церков та неприбуткових організацій

Медіа та комунікації
Початок навчання
Вересень 2023

Соціальні мережі є потужним інструментом для поширення інформації й транслювання цінностей. Завдяки соціальним мережам ми не тільки можемо розповідати про наші організації та церкви, а й впливати на аудиторію, формувати суспільну думку і поширювати Благу Звістку. Як робити це актуально, сучасно і водночас грунтовно? SMM курс створений для того, щоб допомогти лідерам медіа команд та SMM-менеджерам розвивати соцмережі церкви/організації, будувати стосунки довіри з цільовими аудиторіями та транслювати місію і цінності сучасною мовою. Курс розрахований на початковий рівень знань в SMM. 

Формат навчання
Офлайн
Інтенсивність навчання
4 дводенні модулі - офлайн
Тривалість навчання
4 місяці
Зареєструватися
Керівник програми

Кадацька Ілона

Керівниця програм в ІЛУК та Відділу розвитку та комунікацій  в УБТС. Має 6 років досвіду в сфері PR та медіа-комунікацій в громадських і благодійних організаціях. Розробляла та втілювала комунікаційні стратегії для окремих благодійних проєктів. Має досвід співпраці з українськими ЗМІ та іноземними партнерами. 

Напрямки діяльності: PR, SMM, медіа комунікації, копірайтинг, фандрейзинг

“Моїми цінностями є свобода людини, комунікації, побудовані на довірі, інтелект та самоосвіта. Люблю та ціную життя за постійні виклики, розвиток та людей, яких зустрічаю.Люблю сферу комунікацій за ті мости, які можна будувати між людьми, організаціями та суспільством. А також за зміни, які можна творити завдяки якісним комунікаціям”

Викладачі програми

Для кого ця програма?

Кожна програма створюється для окремої групи людей. Саме це допомагає нам давати максимально актуальну і корисну інформацію.

відповідальний за соцмережі церкви чи організації
лідер церковної медіакоманди
SMM-початківці та спеціалісти з базовими знаннями

Теми програми

Модуль 1

Організаційне лідерство та робота з інформацією

 1. Місія, бачення, цінності та цілі.
 2. Розвиток команди
 3. Критичне мислення та медіаграмотність
Модуль 2

SMM стратегія

 1. Створення і реалізація SMM стратегії
 2. Аналіз цільових аудиторій
 3. Робота з контент-планом
 4. Канали комунікації (соцмережі)
Модуль 3

Робота з текстами та візуалом

 1. Копірайтинг в SMM: як створювати живі тексти
 2. Розробка візуального стилю
 3. Робота з візуальними редакторами
 4. Створення фото і відео для соцмереж

Як ми навчаємо

Все зібрано в одному місці - вашому особистому кабінеті

Ви матиме доступ до усіх матеріалів обраного курсу(-ів), відео та аудіо лекцій, а також зможете виконувати завдання курсу.

Можливість мати особистого ментора чи коуча

Кожний студент матиме можливість за бажанням мати особистого коуча чи ментора за попереднім зверненням на пошту ІЛУК.

Персональна аналітика, що допомагає удосконалити навички

Наша команда може допомогти вам здійснити аналіз вашої діяльності та розробити Dashboard і Scoreboard для вашої організації.

Зареєструватись на програму "SMM для церков та неприбуткових організацій"

Є питання?

Ми будемо раді допомогти вам, якщо у вас є труднощі із заповненням анкети, або якщо ви маєте питання стосовно будь-яких деталей навчального процесу
Можна обрати декілька відповідей
Оберіть варіант(-и)

Повна вартість навчання становить 16 000 грн, проте у зв’язку з війною ми не беремо плату за навчання, а просимо зробити благодійний внесок лише 4000 грн. Для цього вам потрібно заповнити Мотиваційну форму.

*у разі, якщо ви не можете внести благодійний внесок, але маєте бажання та потребу в навчанні, напишіть нам особисто на пошту і ми спробуємо вам допомогти.

Є питання?

Ми будемо раді допомогти вам, якщо у вас є труднощі із заповненням анкети, або якщо ви маєте питання стосовно будь-яких деталей навчального процесу