Здоров’я та ефективність церкви/організації: вимірювання, вплив, аналіз

Аналітика та соціологія
Початок навчання
Вересень 2023

Вимір здоров’я церкви/організації в 21 столітті є ключовим індикатором її розвитку та зростання. Саме тому дана програма пропонує освоєння нових методик вимірювання внутрішнього стану церкви/організації, її впливу на суспільство та визначення причин, які стимулюють або навпаки сповільнюють зростання церкви/організації. Дані методики розроблені та перевірені організацією MNM (Multiplication network ministries), яка має більш ніж 20 річний досвід насадження нових церков (6000 церков) по усьому світу (45 країн світу), а також допомоги церквам/організаціям вийти на новий рівень розвитку та виходу із застою.

Формат навчання
Офлайн
Інтенсивність навчання
4 дводенні модулі - офлайн
Тривалість навчання
4 місяці
Зареєструватися
Керівник програми

Кушнір Анна

Керівниця відділу розвитку та програм в ІЛУК. Магістр банківської та податкової справи, сертифікований випускник освітньої платформи Laba за курсом Power Bi, а також американської організації Jony and Friends за курсом “За межею страждань”. Практикуючий ментор і коуч для дівчат та жінок вже 5 років. Директор ГО “Школа добрих змін” в межах якої основним напрямком діяльності є малозабезпечені верстви населення, особливо молоді дівчата та жінки з дітьми. Автор дитячих книг.

“Кожна людина носить в собі Всесвіт з мільонами незвіданих зірок та галактик. Мені подобається приймати участь в розкриті потенціалу та можливостей кожної з них; мені болить за людей, які живуть без цілі та не знають свого призначення”.

Викладачі програми

Для кого ця програма?

Кожна програма створюється для окремої групи людей. Саме це допомагає нам давати максимально актуальну і корисну інформацію.

Церковні лідери
Делеговані керівництвом церкви/організації люди, які зможуть здійснити аналіз здоров'я церкви/організації на базі отриманих знань
Церковні адміністратори/секретарі
Лідери служіння, які хочуть розвиватись в сфері церковної аналітики

Теми програми

Модуль 1

Цінності і практики організаційного лідерства

 1. Місія, бачення, цілі, цінності організації
 2. Практики організаційного лідерства
 3. Здоров’я церкви/організації: означення та важливість дослідження в церкві
Модуль 2

Соціологія, як інструмент ефективного зростання церкви/організації

 1. Короткий огляд основ соціологічних досліджень
 2. Інструменти проведення польових досліджень
 3. Оцінка впливу церкви/організацій на суспільство
 4. Практика розробки соц. досліджень: від поставлення мети до аналізу результатів
 5. Фасилітація: робота в групах над проєктами соц. досліджень
Модуль 3-4

Церква: вимір здоров’я, dashboard, аналітика

 1. Огляд системи показників для церкви/організації: вплив, внутрішній стан (здоров’я), ефективність
 2. Методи розробки індивідуальних показників/індикаторів виміру здоров’я церкви/організації, опираючись на цінності, які вона сповідує
 3. Практикум/воркшоп по аналізу здоров’я церкви/організації на основі загальних показників запропонованих MNM, а також розробка власних показників
 4. Об’єктивний збір, аналіз, презентація даних та їх трансформування в ефективні дії

Як ми навчаємо

Все зібрано в одному місці - вашому особистому кабінеті

Ви матиме доступ до усіх матеріалів обраного курсу(-ів), відео та аудіо лекцій, а також зможете виконувати завдання курсу.

Можливість мати особистого ментора чи коуча

Кожний студент матиме можливість за бажанням мати особистого коуча чи ментора за попереднім зверненням на пошту ІЛУК.

Персональна аналітика, що допомагає удосконалити навички

Наша команда може допомогти вам здійснити аналіз вашої діяльності та розробити Dashboard і Scoreboard для вашої організації.

Зареєструватись на програму "Здоров’я та ефективність церкви/організації: вимірювання, вплив, аналіз"

Є питання?

Ми будемо раді допомогти вам, якщо у вас є труднощі із заповненням анкети, або якщо ви маєте питання стосовно будь-яких деталей навчального процесу
Можна обрати декілька відповідей
Оберіть варіант(-и)

Повна вартість навчання становить 16 000 грн, проте у зв’язку з війною ми не беремо плату за навчання, а просимо зробити благодійний внесок лише 4000 грн. Для цього вам потрібно заповнити Мотиваційну форму.

*у разі, якщо ви не можете внести благодійний внесок, але маєте бажання та потребу в навчанні, напишіть нам особисто на пошту і ми спробуємо вам допомогти.

Є питання?

Ми будемо раді допомогти вам, якщо у вас є труднощі із заповненням анкети, або якщо ви маєте питання стосовно будь-яких деталей навчального процесу