Церква та громада

Управління і коyчинг
Початок навчання
20 березня

ІЛУК ставить собі за мету готувати лідерів-християн для суспільної сфери та допомогти церквам бути зрозумілими для суспільства. Ми навчаємо та заохочуємо церковних лідерів до того, щоб вони не жили паралельним життям від свого міста чи села. Ми мотивуємо християн брати активну участь в житті громадянського суспільства, бути залученими до екологічних, освітніх, культурних та соціальних ініціатив для захисту демократії, свободи, цінностей, допомоги потребуючим. Ми мріємо, що церкви будуть дбати про свої місцеві громади та сприяти їх розвитку та втіленню біблійних цінностей в кожну суспільну сферу для розширення Божого Царства.

Формат навчання
Офлайн
Інтенсивність навчання
2 дні, 8 год - 1 день
Тривалість навчання
20-21.03.2023
Реєстрацію тимчасово припинено

Викладачі курсу

Орищин Олександр

Директор та керівник програм . Пастор, викладач, тренер. Олександр та його сім’я посвячені служінню людям більше 20 років. Він має 10-ти річний досвід у сфері бізнесу на посадах комерційного, виконавчого, адміністративного та НR директора.

Кушнір Анна

Керівниця програм в ІЛУК. Магістр банківської та податкової справи, сертифікований випускник освітньої платформи Laba за курсом Power Bi, а також американської організації Jony and Friends за курсом “За межею страждань”. Практикуючий ментор і коуч для дівчат та жінок вже 5 років. Директор ГО “Школа добрих змін” в межах якої основним напрямком діяльності є малозабезпечені верстви населення, особливо молоді дівчата та жінки з дітьми. Автор дитячих книг. 

Для кого цей курс?

Кожний курс створюється для окремої групи людей. Саме це допомагає нам давати максимально актуальну і корисну інформацію.

Лідер команди/організації/церкви
Керівник/працівник неприбуткової організації

Теми курсу

1 день

1. Дослідження громади та церкви, пошук актуальних ідей для служіння
2. Дерево проблем

2 день

1. Стратегування проєкту
2. Перехід від реактивного служіння до стратегічного впливу