Розвиток організації

Управління і коyчинг

Громадянське суспільство в Україні є дуже молодим, однак стрімко розвивається. Війна в Україні створила ще більший запит в суспільстві на лідерів, які зможуть відповісти на гострі потреби громад. Програма «Управління неприбутковими організаціями» створена, щоб допомогти лідерам комплексному розвитку своїх організацій для стратегічного та довготривалого впливу.

Формат навчання
Онлайн
Інтенсивність навчання
Записані лекції + 2 зустрічі в zoom
Тривалість навчання
2 дні
Зареєструватися

Викладачі курсу

Орищин Олександр

Директор та керівник програм . Пастор, викладач, тренер. Олександр та його сім’я посвячені служінню людям більше 20 років. Він має 10-ти річний досвід у сфері бізнесу на посадах комерційного, виконавчого, адміністративного та НR директора.

Для кого цей курс?

Кожний курс створюється для окремої групи людей. Саме це допомагає нам давати максимально актуальну і корисну інформацію.

Керівник/працівник неприбуткової організації
Громадський активіст
Менеджер проектів в громадській організації
Людина, що має ідею для соціальної ініціативи

Теми курсу

Записані лекції

1. Етапи розвитку організації
2. Розвиток команд
3. Лідерство в неприбуткових організаціях
4. Волонтерський менеджмент
5. Канва Остервальдера
6. Формування ціннісної пропозиції

Зареєструватись на курс "Розвиток організації"

Є питання?

Ми будемо раді допомогти вам, якщо у вас є труднощі із заповненням анкети, або якщо ви маєте питання стосовно будь-яких деталей навчального процесу
Можна обрати декілька відповідей
Оберіть варіант(-и)

Вартість проходження курсу становить 1 200 грн.

*у разі, якщо ви не можете внести таку суму, але маєте бажання та потребу в навчанні, напишіть нам особисто на пошту і ми спробуємо вам допомогти.

Є питання?

Ми будемо раді допомогти вам, якщо у вас є труднощі із заповненням анкети, або якщо ви маєте питання стосовно будь-яких деталей навчального процесу