Розвиток громадянського суспільства

Управління і коyчинг
Початок навчання
1 травня

ІЛУК ставить собі за мету готувати лідерів-християн для суспільної сфери та допомогти церквам бути зрозумілими для суспільства. Ми навчаємо та заохочуємо церковних лідерів до того, щоб вони не жили паралельним життям від свого міста чи села. Ми мотивуємо християн брати активну участь в житті громадянського суспільства, бути залученими до екологічних, освітніх, культурних та соціальних ініціатив для захисту демократії, свободи, цінностей, допомоги потребуючим. Ми мріємо, що церкви будуть дбати про свої місцеві громади та сприяти їх розвитку та втіленню біблійних цінностей в кожну суспільну сферу для розширення Божого Царства.

Формат навчання
Офлайн
Інтенсивність навчання
2 дні, 8 год - 1 день
Тривалість навчання
01-02.05.2023
Реєстрацію тимчасово припинено

Викладачі курсу

Орищин Олександр

Директор та керівник програм . Пастор, викладач, тренер. Олександр та його сім’я посвячені служінню людям більше 20 років. Він має 10-ти річний досвід у сфері бізнесу на посадах комерційного, виконавчого, адміністративного та НR директора.

Ткаченко Ігор

Керівник проєкту We care центрів в Україні. Головний коуч на програмі «Розвиток церковного служіння». Один з пасторів церкви «Послання надії» м. Львів.
Один з засновників та голова ГО «Простір майбутнього України», основним напрямком діяльності якої, є створення платформи для співпраці між церквою, державою та громадянским суспільством, для всебічного розвитку місцевої громади.

Для кого цей курс?

Кожний курс створюється для окремої групи людей. Саме це допомагає нам давати максимально актуальну і корисну інформацію.

Лідер команди/організації/церкви
Керівник/працівник неприбуткової організації

Теми курсу

1 день

1. Громадянське суспільство
2. Еко-богословʼя
3. Юридичні аспекти служіння (громадські організації, благодійні фонди, тощо)

2 день

1. Фінанси та бюджет
2. Формування команди