Ефективність команд та виклики в роботі команд

Управління і коyчинг
Початок навчання
19 червня

Робота з людьми є найскладнішою і водночас найцікавішою. Роботу команди можна назвати ефективною тоді, коли є високі результати і при цьому посміхаються люди. Як тримати баланс між результативністю та задоволеністю членів команди? Як стратегічно підбирати правильних людей в команду і де їх брати? Як підтримувати в команді високий рівень мотивації та вибудувати ефективну систему винагород? Відповіді на ці всі питання та інші ми спробуємо знайти під час навчання на курсі.

Формат навчання
Офлайн
Інтенсивність навчання
2 дні, 8 год - 1 день
Тривалість навчання
19-20.06.2023
Зареєструватися

Викладачі курсу

Орищин Олександр

Директор та керівник програм . Пастор, викладач, тренер. Олександр та його сім’я посвячені служінню людям більше 20 років. Він має 10-ти річний досвід у сфері бізнесу на посадах комерційного, виконавчого, адміністративного та НR директора.

Кушнір Анна

Керівниця програм в ІЛУК. Магістр банківської та податкової справи, сертифікований випускник освітньої платформи Laba за курсом Power Bi, а також американської організації Jony and Friends за курсом “За межею страждань”. Практикуючий ментор і коуч для дівчат та жінок вже 5 років. Директор ГО “Школа добрих змін” в межах якої основним напрямком діяльності є малозабезпечені верстви населення, особливо молоді дівчата та жінки з дітьми. Автор дитячих книг. 

Дорошенко Євгеній

Обласний лідер молоді по Кіровоградській області.
Керівник ІТ відділу більш ніж 10 років в компанії DVACOM.
Сертифікований спеціаліст Google Analytics.
Сертифікований спеціаліст по контекстно-медійній Google Реклами.

Для кого цей курс?

Кожний курс створюється для окремої групи людей. Саме це допомагає нам давати максимально актуальну і корисну інформацію.

Керівники організацій, церков
Керівники відділів/команд
HR спеціалісти

Теми курсу

1 день

1. Система обліку та вимірювання ефективності
2. Як створити дашборд команди

2 день

1. Оцінка рівня залученості в команді
2. Моделі зворотнього зв’язку
3. Вимірювання впливу

Зареєструватись на курс "Ефективність команд та виклики в роботі команд"

Є питання?

Ми будемо раді допомогти вам, якщо у вас є труднощі із заповненням анкети, або якщо ви маєте питання стосовно будь-яких деталей навчального процесу
Можна обрати декілька відповідей
Оберіть варіант(-и)

Вартість проходження курсу становить 1 200 грн.

*у разі, якщо ви не можете внести таку суму, але маєте бажання та потребу в навчанні, напишіть нам особисто на пошту і ми спробуємо вам допомогти.

Є питання?

Ми будемо раді допомогти вам, якщо у вас є труднощі із заповненням анкети, або якщо ви маєте питання стосовно будь-яких деталей навчального процесу